ФУНДАМЕНТ: ТАРГЕТОЛОГ З НУЛЯ

Середня оцінка програми серед студентів 4.9 бали
4.9/5

ПОЧИНАЙ ВЧИТИСЯ ТА ЗАРОБЛЯТИ НА КУРСІ ВАРТІСТЮ ВІД 1$ НА ДЕНЬ

Обирайте свій пакет участі

Профі

самостійно

250$ / 9 400 грн

реальна ціна до війни

125$ / 4 700 грн

Майстер

з куратором

360$ / 13 8000 грн

реальна ціна до війни

180$ / 6 900 грн

Наставник

з Володимиром

1000$ / 37 500 грн

реальна ціна до війни

500$ / 18 700 грн

Довірна розстрочка

2 платежі по 50%

або ж на 4 місяці від банку

Гарантія повернення коштів 60 днів

Якщо ви застосуєте всі рекомендації з курсу для пошуку клієнтів, і вони не спрацюють, я поверну гроші в повному обсязі!

Для отримання дослідження [Найприбутковіши фріланс професії] напишіть мені в Інстаграм в особисті цифру 2027

з 2016 року є сертифікованим Таргетологом від Facebook

Відгуки

Покрокові розбори як люди дійшли результату з повного нуля

Тут матері, будівельники, флористи, співробітники благодійності. Вони просто робили те, що я говорю і досягли за 30-60 днів феноменальних результатів. Хіба ви гірші? Звичайно ні!

Так, після проходження всіх уроків та складання іспиту (він безкоштовний і кількість спроб не обмежена, мені важливо знати, що ви точно освоїли всю інформацію) ви отримуєте іменний сертифікат. Він сильно допомагає у працевлаштуванні, оскільки сприймається як знак якості.

У середньому, якщо виділяти по годині на день, то за 3-4 тижні ви вже можете отримати перші замовлення. Але доступ до курсу я видаю вічний і тому я знімаю з вас занепокоєння щодо доступу до курсу та термінів. Таке дуже рідко є на ринку, зазвичай 2 місяці доступу і до побачення. У вас він буде завжди. Я ж хочу, щоб кожен отримав результат.

Брати пакет із куратором та «довбати» його питаннями. Повний новачок це плюс. Це означає, що у вас не забита голова неправильними знаннями і ми швидко зможемо зробити з вас професіонала.

Гроші платитимуть вам, а не ви. Ви купуєте курс і забуваєте про витрати назавжди. Вам не знадобляться більше інші навчання та курси. Вам не треба платити за рекламу – це робить замовник. Просто кайфуйте від заробітків!

Я міг би сказати, що все по-різному. В курсі є деталі скільки за що. Я сказав би план мінімум – 500 дол на місяць. А є і план максимум як у відео відгуках. Припустимо 2300 $ на місяць через 9 місяців після старту навчання. І те, і те – досяжно.

Вони й мають складно даватись! Це як дитина скаже «мені складно дається читати, краще не пробуватиму» або «я ходжу і падаю, краще лежатиму». Все нове дається через старанність та методологію. Перше потрібне від вас, друге від мене і у вас буде результат!

Ви нікому нічого не винні. Якщо ви зараз не купите курс нічого не станеться. Ні поганого, ні хорошого. Все буде як є.

Я знаю, що даю результат. Мої студенти, відгуки, кейси, агентство тому підтвердження. Але вирішувати, звичайно, вам, чи потрібен вам результат, чи краще ще 1-5-10 місяців подумати.

Чи залишилися ще питання? Пишіть мені особисто у Телеграм

Сайт закінчився. А ваше життя Таргетолога лише починається!