ЯК ПОЧАТИ ЗАРОБЛЯТИ НА ФРIЛАНСI 20 000 грн /місяць

521 людина стала фрілансером після цього безкоштовного практикума
4.9/5
.

Реєструйтеся саме зараз і після відразу отримаєте навчальний урок [4 головних способи заробити в Інсті 500$ вже першого тижня] в Телеграмі

ЩО БУДЕ НА МАЙСТЕР-КЛАСІ

ГРОШІ

Відразу після майстер-класу ви зможете залучати клієнтів, закривати продажі та на цьому заробляти. Покрокові інструменти із реального життя. Без води та обіцянок мільйона. Лише практична інформація. Навіть якщо ви у цьому повний новачок.
Жодної теорії про успішний успіх. Чітко, структуровано з прикладу реальних людей - способи знаходження і продаж клієнтам, які мають бази і соц.сетей.

ЧАС

Робота на фрілансі підходить не всім. Ви повинні розуміти, що вона дає особисто Вам. Знову ж таки без води та профанації розберемо конкретні інструменти освоєння професії. Скільки реально часу займає таргет і як можна поєднувати з основною роботою.
Ковид, та й обстановка у світі довели, що гнучкість - це те, що дозволяє справлятися з труднощами життя. Тому я на цьому роблю, зокрема, акцент нашої зустрічі.

СВОБОДА

Жодної езотерики 🙂 Я покажу не як роблять всі: плюси роботи. А покажу навіть мінуси, щоб у вас склалася об'єктивна картинка раз і назавжди, і ви більше дарма не ходили по всяких вебінарах.
Час непоправний ресурс і краще за один раз визначитися це чи ні, ніж весь час мучитися питаннями і даремно забивати собі голову.

ВАМ ОБОВ'ЯЗКОВО ТРЕБА ПРИЙТИ, ЯКЩО ВИ:

НОВАЧОК

Якщо вам потрібна робота або хочете змінити основну, але страшно із-за війни. Я вже навчив більше 500 людей фрілансу, тому зможу і вас. Не прогавте можливість почати заробляти свої 500$ на місяць на тому, що ви вже вмієте.

ФРІЛАНСЕР

Якщо ви потрапили на цю сторінку, значить на даний момент є проблема або з клієнтами, або з роботою. На МК дам крок за кроком інструкції як отримувати клієнтів, а також в який бік розвиватися.

СВІЙ ПРОЕКТ

Не хочете йти у фріланс на 100%? Не питання. Можете поєднувати, щоб була подушка безпеки на непередбачений випадок. На МК покажу як це зробити, щоб завжди бути у фінансовій безпеці.

8 років досвіду за годину майстер-класу

Ви знаєте, що майстер-класи я проводжу Вкрай рідко. Раз на півроку, не частіше. Тому я дам вам такий навчальний матеріав, що ви забудете про безкоштовні заходи як мінімум на кілька тижнів. Не упускайте можливість навчитися знанням, що будуть вам приносити від 20 000 грн на місяць.

.
Реєструйтеся. Бо для українців це безкоштовно і відразу отримаєте навчальний урок [Способи заробітку в Інсті для повних новачків]

з 2016 року сертифікований Таргетолог від Facebook. Моєї інформації можна і потрібно довіряти.