ФУНДАМЕНТ: ТАРГЕТОЛОГ З НУЛЯ

Середня оцінка програми серед студентів 4.9 бали
4.9/5

Онлайн відеокурс з отриманням сертифіката. Я навчу кожного як заробляти реальні гроші у соціальних мережах, не маючи технічних навичок з вільним графіком роботи. Освоївши Професію Таргетолог.

Моя програма це концентрат знань з мого 8 річного досвіду

Я зроблю з вас фахівця найвищого рівня, який володіє не теорією, якою заповнений youtube та безкоштовні вебінари, а практикою, за яку клієнти платитимуть гроші вже через кілька тижнів після старту!

Автор програми - Володимир Черкасов

З 2014 року практикуючий таргетолог. Практично всі, хто викладає зараз таргет — вчилися у мене.

Засновник агенції Wowtarget

Агентство займається таргетованою рекламою вже 5 років. Мінімальний чек з яким ми працюємо 1000 $.

140 000$

Особисто інвестував в рекламу за минулий рік. Тому навчити новачка, як працювати з меншими бюджетами, для мене простіше простого.

87%

Учнів домагаються поставленої мети після проходження курсу. Поки що найкращий показник на ринку.

Найбільша довіра

Аудиторія підписників складає більше 20 тисяч в Facebook / 40 тисяч в Instagram / 15 тисяч в Youtube

Довіряйте людям, які багато років на ринку та мають тільки позитивні відгуки

Для кого підходить цей практичний курс?

Ви новачок

Ви не стикалися з таргетованою рекламою, не працювали таргетологом. Для вас слова "піксель", індивідуалізовані конверсії", "декомпозиція" звучать як страшний сон.

Ви професіонал

Оволодієте повним інструментарієм роботи Таргетологом, пошуком клієнтів та закриттям їх на угоду. Почнете працювати та окупите програму ще під час проходження курсу.

Фрілансер

Копірайтер, smm спеціаліст, дизайнер. Все це добре, але не скрізь є клієнти та гроші. У Таргетологів таких проблем не буває, якщо і працювати у фрілансі – то там, де клієнти шукають вас!

Затребуваний фахівець

Перестанете працювати на будь-яких біржах та маленьких чеках. Закінчаться одноразові замовлення. Будуть постійні клієнти з чеком від 200 $ на місяць та більше.

Свій проект

Ви виросли до свого бізнесу і постало питання з клієнтами? А де сидять ваші клієнти? Звичайно у Facebook/Instagram. Без навички налаштування реклами їх не отримати.

Черга з клієнтів

Навчитеся залучати клієнтів до своїх проєктів, товарів, послуг. Вибудуєте систему отримання замовлень і зможете далі розвивати бізнес, приділяючи час глобальним речам.

Чому 87% моїх учнів отримують феноменальні результати?

Курс створено на основі 120 інтерв’ю із таргетологами. Пройшовши його неможливо не отримати результат.

Потрапляючи у програму ви на 2 місяці забуваєте про інші курси. Ви потрапляєте в казан таргетологів, де ми з вас робимо супер профі.

Гортайте відгуки. Ви проходите шлях, який вже відточено на інших.

З будь-якої точки земної кулі без обмежень у часі.

Як проходить навчання і чому в тебе вийде

Особистий кабінет
24/7

Навчатися треба скрізь і всюди. З телефону та ноутбука. У вас буде доступ до курсу скрізь, де є інтернет. Не навчитися не вдасться. Шлях лише вперед!

Підтримка
кураторів

Я розумію, як складно проходити весь шлях, тому в курсі на кожному етапі допомагатимуть мої куратори. Це колишні студенти та профі таргета! Вони пройшли цей шлях.

Домашні
завдання

У програмі ДЗ це завжди практика. Моє завдання на виході отримати супер-крутого фахівця, а не теоретика. Платять за практичні знання.

Спільнота

У вас буде доступ до спільного чату, де є новачки та де є профі. Ви будете в одній тусовці і це допоможе вирости дуже швидко. Шлях помилок пройде повз вас.

Методологія

Не треба думати, що подивитися та як засвоїти матеріал. Курс створений з методологом, просто йдіть від одного відео до іншого і результат не забариться. Тим більше із підтримкою.

Вічний доступ

Вам більше не доведеться купувати жодних курсів. Одного разу купили і вічний доступ. Досить вчитися, настав час заробляти на улюбленій професії.

Детальна програма навчання

Вступ

Вітальний блок. Про курс, про методологію проходження, про фактори, що відрізняють успішних студентів та неуспішних. Деталі як користуватися підтримкою та досягти результату від програми.

7 відео, 39 хвилин
Результат проходження блоку 1

Дізнаєтеся яким чином ефективно пройти курс і досягти поставленої мети в строк.

Таргетована реклама та показники

У цьому блоці ми розбираємо детально, як працюють алгоритми реклами. У чому відмінність таргета від контексту. І впроваджуємось у бізнес показники: roi, romi, декомпозиція, конверсії. Трохи математики (на рівні калькулятора), зате ви знатимете те, що знає далеко не кожен підприємець.

11 відео, 87 хвилин
Результат проходження блоку 2

Ви вже знаєте про роботу Instagram/Facebook більше ніж 95% людей у світі. А це лише початок. Також ви оперуєте бізнес показниками та зможете розмовляти з бізнесом однією мовою.

Робота з бізнес сторінками та профілями

Проходимо «правильну» реєстрацію у фб та вчимо цьому замовників з Інсти. Створюємо сторінки виключно під рекламу. Налаштовуємо потрібні зв’язки. Налаштовуємо першу «базову» рекламу.

9 відео, 38 хвилин
Результат проходження блоку 3

Цей блок є обов'язковим для перегляду так як показує весь необхідний арсенал для роботи із замовником. Зв'язки, сторінки, деталі. Після вивчення ви вже базово розумієте налаштування реклами.

Робота з рекламними цілями та аудиторіями

Починається практика! Цікава, подекуди складна. Реєструємо рекламний кабінет, розбираємо всі рекламні цілі і починаємо налаштовувати нашу першу рекламу! Працюємо з аудиторіями, гео, виключеннями, звуженнями, плейсментами та багатьом іншим.

12 відео, 134 хвилини
Результат прохождения блока 4

Після проходження даного блоку ви стаєте практиками. Ви особисто налаштовуєте свою першу ефективну рекламу. Навчитеся працювати з підбором аудиторій та місцями показу реклами. Насамперед обравши правильні рекламні цілі та зареєструвавши кабінет.

Рекламні оголошення

У цьому блоці ми розберемося у всіх технічних тонкощах створення рекламних об’яв. Які формати існують та які краще працюють. Яким чином цілі працюють із форматами. Також ви навчитеся писати тексти для реклами.

7 відео, 49 хвилин
Результат проходження блоку 5

Ви вмієте налаштовувати показ об'яв. Тестувати їх варіанти. Більше того, ви отримали та освоїли шаблон написання текстів, не вивчаючи ніколи копірайтингу.

Створення креативів

Блок із запрошеним експертом, професіоналом створення нереально крутих креативів. Розбір усіх потрібних вам програм, форматів подачі та покрокові відео зі створення креативів. При цьому не треба бути генієм дизайну та цінувати мистецтво.

9 відео, 38 хвилин
Результат проходження блоку 6

Ви вмієте створювати креативи крутіше, ніж дизайнери. Статичні зображення, динамічні відео креативи, стоп моушен. Будь-який замовник буде радий такому Таргетологу.

Реклама Instagram профілю

Реклама Інста профілю має відмінні риси. А так як щонайменше 30% замовлень Таргетологів складають замовники виключно з Instagram сторінками — я створив блок для освітлення цих особливостей.

5 відео, 38 хвилин
Результат проходження блоку 7

Тепер перед вами відкриті будь-які замовлення на послуги Таргетолога. Ринок Інстаграм сторінок – це десятки тисяч магазинів і відповідно замовників ваших послуг.

Просунуті технічні деталі

Рекламний кабінет (ads manager) це повноцінна екосистема з безліччю деталей. У цьому блоці ми розглядаємо додаткові обов’язкові для професіонала деталі роботи Таргетологом. У тому числі, знаходження будь-яких реклам конкурентів.

9 відео, 45 хвилин
Результат проходження блоку 8

Саме деталі відрізняють посереднього таргетолога від висококласного, якому багато платять. В результаті цього блоку ви знатимете всі технічні деталі створення реклами.

Ультрацільові аудиторії

Цю інформацію не прийнято розповідати так детально на ринку. Вона дозволяє створювати критично цільові аудиторії, налаштовувати конверсії та піксель фейсбуку. Цього не вміє за моєю статистикою понад 80% Таргетологів і тому у них так мало замовлень. Але ж ця історія не про вас!

5 відео, 55 хвилин
Результат проходження блоку 9

У результаті проходження даного блоку ви знаєте просунуті налаштування роботи з аудиторіями, пікселем та ретаргетингом. Це дозволить завжди створювати ефективну рекламу для замовників та випереджати конкурентів на ринку.

Підвищення ефективності

Ви вже вмієте дуже професійно налаштовувати рекламу та давати результат. Але як це робити із великими бюджетами? Як її аналізувати? Тестувати, масштабувати? Цей блок навчить вас цьому.

6 відео, 61 хвилина
Результат проходження блоку 10

Працювати з бюджетом в один долар легко, але ви професіонал, який працює з бюджетами від 200-300$ і вам за це платять щонайменше стільки ж з кожного проєкту. Саме цей блок навчить вас аналізувати рекламу та покращувати її.

Пошук замовлень

Моє завдання навчити вас легко знаходити замовлення, навіть абсолютним новачком після курсу. Виконайте хоча б 30% механік із цього блоку і ви окупите з лишком курс і завантажите себе замовленнями на роки вперед.

7 відео, 70 хвилин
Результат проходження блоку 11

Ви затребуваний Таргетолог на ринку. І це не жарт. Так, одразу після курсу. Просто зробіть те, що я говорю в цьому блоці і відбою від замовлень не буде, а буде черга з клієнтів, що платять.

Робота із замовником

Клієнта треба не просто взяти на введення, а ще й уміти з ним спілкуватися, закривати угоди. Здавати звітність, а також приймати платежі та виводити зароблені гроші. Усі деталі роботи із замовником розкрито у цьому блоці.

10 відео, 55 хвилин
Результат проходження блоку 12

Ви систематизуєте свою роботу з клієнтом, не відволікатиметеся на непотрібні моменти, а сфокусуєтеся саме на результатах роботи реклами. Адже за це вам так багато і платять?

Блоки Майстер/Наставник

Пророблення мислення Таргетолога

Навчитися професійно створювати рекламу та отримувати замовлення ви вже змогли. Але страхи і мислення залишилися колишніми. Цей блок створено, щоб замінити психолога. У ньому ми попрацюємо над усіма страхами Таргетолога, поставимо цілі руху вже без психологічних проблем і підемо вперед!

4 відео, 37 хвилин
Результат проходження блоку 13

Ви маєте не просто знання по роботі Таргетологом, а психологічно готові до неї. Цілі поставлені, страхів більше немає і скинувши з себе цю ношу ви отримуєте клієнтів та заробляєте не дивлячись назад!

Розвиток особистого бренду

Блок із запрошеним ультра сильним експертом у темі особистих брендів. Особистий бренд це секретна зброя, яка відрізняє Таргетолога з проєктами по 100 дол, та Таргетолога з проєктами 300 $ +. Та ще й Таргетолог вирішує кого взяти в роботу. Замовники йдуть туди, де є ім’я. Ім’я дозволяє вибирати з ким працювати чи ні. Ім’я дозволяє підвищувати чек та брати найпростіші проекти. Просто зробіть все, що сказано в цьому блоці, і у вас буде ІМ’Я.

6 відео, 96 хвилин
Результат проходження блоку 14

В результаті проходження та впровадження механік цього блоку ви забудете раз і назавжди про те, що треба шукати замовників. Вони стукатимуть до вас у приватні повідомлення, а ви вже вирішуєте працювати з ними чи ні. А може взагалі передавати ці замовлення та отримувати пасивний дохід?

Просунуті техніки Таргетолога

Воронки продажів, стратегії просування, створення сайтів та квізів. Оцінка ніш, аналіз сайтів – все це звучить складно? Але після перегляду цього блоку буде легко. Тим більше, після його проходження ви вже станете незамінною частиною команди, а це означає, що з вами постійно продовжуватимуть співпрацю і буде зростання оплати за проєкт.

9 відео, 148 хвилин
Результат проходження блоку 15

Ви тепер не просто Таргетолог, а повноцінний спеціаліст різнопланового масштабу. Це дозволяє не працювати з невеликими проєктами, а вести виключно великі та прибуткові з постійним продовженням ваших послуг замовником.

Реклама у ТікТок

Я вважаю, що не треба гнатися за трендами, поки вони не показали свою спроможність. ТікТок довів, що є клієнти на послуги. Є клієнти на покупки. І є робота для Таргетолога. Цей блок варто освоювати після того, як пройшли весь курс, тоді новий майданчик дуже легко вивчити на вже отримані знання і це дозволяє дуже легко освоїти новий рекламний майданчик.

9 відео, 94 хвилин
Результат проходження блоку 16

Ви тепер сильно виділяєтесь серед конкурентів. Це дає не просто більше клієнтів, а й піднімає чек роботи у існуючих клієнтів. А вам для цього знадобилося лише кілька годин на освоєння нової платформи для реклами.

Коли я 10 років тому потрапив у таргет і став там круто розвиватися – я думав це вдача. Потім я провів перший курс на 10 осіб, і 9 досі (п’ять років минуло) працюють Таргетологами. Я подумав – знову пощастило.

Після, мої програми пройшли сотні людей і 87% з них працює і заробляє на таргеті.

Мені знадобилося багато років, щоб зрозуміти, що успіху тут немає. Це чітка структура, що доводить людей до результату.

Я зробив крутими таргетологами: безробітних, студентів, пенсіонерів, матусь, будівельників, адміністраторів, власників пекарень.

Я зроблю вас Таргетологом. Просто робіть, що я говорю. 

Володимир Черкасов, засновник агентства Wowtarget, ваш провідник до результату

Пакети участі

Профі

самостійно

Якщо вам цікава ціна або інші деталі, пишіть мені в Телеграм. З радістю відповім

Майстер

з куратором

Якщо вам цікава ціна або інші деталі, пишіть мені в Телеграм. З радістю відповім

Наставник

з Володимиром

Якщо вам цікава ціна або інші деталі, пишіть мені в Телеграм. З радістю відповім

Довічна розстрочка

2 платежі по 50%

або ж на 4 місяці від банку

Гарантія повернення коштів 60 днів

Якщо ви застосуєте всі рекомендації з курсу для пошуку клієнтів, і вони не спрацюють, я поверну гроші в повному обсязі!

з 2016 року є сертифікованим Таргетологом від Facebook

Відгуки

Покрокові розбори як люди дійшли результату з повного нуля

Тут матері, будівельники, флористи, співробітники благодійності. Вони просто робили те, що я говорю і досягли за 30-60 днів феноменальних результатів. Хіба ви гірші? Звичайно ні!

Так, після проходження всіх уроків та складання іспиту (він безкоштовний і кількість спроб не обмежена, мені важливо знати, що ви точно освоїли всю інформацію) ви отримуєте іменний сертифікат. Він сильно допомагає у працевлаштуванні, оскільки сприймається як знак якості.

У середньому, якщо виділяти по годині на день, то за 3-4 тижні ви вже можете отримати перші замовлення. Але доступ до курсу я видаю вічний і тому я знімаю з вас занепокоєння щодо доступу до курсу та термінів. Таке дуже рідко є на ринку, зазвичай 2 місяці доступу і до побачення. У вас він буде завжди. Я ж хочу, щоб кожен отримав результат.

Брати пакет із куратором та «довбати» його питаннями. Повний новачок це плюс. Це означає, що у вас не забита голова неправильними знаннями і ми швидко зможемо зробити з вас професіонала.

Гроші платитимуть вам, а не ви. Ви купуєте курс і забуваєте про витрати назавжди. Вам не знадобляться більше інші навчання та курси. Вам не треба платити за рекламу – це робить замовник. Просто кайфуйте від заробітків!

Я міг би сказати, що все по-різному. В курсі є деталі скільки за що. Я сказав би план мінімум – 500 дол на місяць. А є і план максимум як у відео відгуках. Припустимо 2300 $ на місяць через 9 місяців після старту навчання. І те, і те – досяжно.

Вони й мають складно даватись! Це як дитина скаже «мені складно дається читати, краще не пробуватиму» або «я ходжу і падаю, краще лежатиму». Все нове дається через старанність та методологію. Перше потрібне від вас, друге від мене і у вас буде результат!

Ви нікому нічого не винні. Якщо ви зараз не купите курс нічого не станеться. Ні поганого, ні хорошого. Все буде як є.

Я знаю, що даю результат. Мої студенти, відгуки, кейси, агентство тому підтвердження. Але вирішувати, звичайно, вам, чи потрібен вам результат, чи краще ще 1-5-10 місяців подумати.

Чи залишилися ще питання? Пишіть мені особисто у Телеграм

Сайт закінчився. А ваше життя Таргетолога лише починається!