Фріланс Entry

Чотири повноцінних блока навчання, які дадуть швидкий і ефективний старт у світ фрілансу під час війни

Незважаючи на всі затрати на створення та підтримку навчальної програми, курс я видам всім безкоштовно. Але прошу дочитати сайт до кінця. Якщо є можливість внести благодійний внесок всього в 69 грн, на які я зможу створювати нові безкоштовні курси для українців —  я буду дуже вдячний!

Цей курс потрібен майбутнім і нинішнім фрілансерам

Навчання [Фріланс Entry] дозволяє заощадити без перебільшення сотні доларів (!) і десятки годин життя. Навіть якщо ви ще не працюєте онлайн, для вас це можливість рухатися вперед та знайти себе на фрілансі. Заробляти незважаючи на війну, мати клієнтів та навички, за котрі платять навіть зараз.

Автор курсу

Володимир Черкасов

З 2014 року практикуючий таргетолог. Практично всі, хто викладає зараз таргет вчилися у мене.

Засновник агенції Wowtarget

Агентство займається таргетованою рекламою вже 5 років. Мінімальний чек з яким ми працюємо 1000 $.

140 000$

Особисто інвестував у рекламу за минулий рік. Тому навчити новачка, як працювати з меншими бюджетами, для мене простіше простого.

87%

Учнів домагаються поставленої мети після проходження курсу. Поки що це найкращий показник на ринку серед інших викладачів.

Для кого підходить це навчання?

Середня оцінка навчання 4.9/5 балів
4.7/5

Ви новачок

Ви не стикалися з фрілансом, але розумієте, що нинішній стан справ вас не влаштовує. Хочеться і більше грошей, і більше свободи. Даний курс дасть нереально крутий старт для вашого майбутнього!

Вы новачок

Ви не стикалися з фрілансом, але розумієте, що нинішній стан справ вас не влаштовує. Хочеться і більше грошей і більше свободи.

Фрілансер

Копірайтер, smm спеціаліст, дизайнер. Все це добре, але у вас не вистачає клієнтів і є плутанина в роботі. Цей набір зніме з вас величезний тягар проблем і збільшить швидкість розвитку.

Фрілансер

Копірайтер, smm спеціаліст, дизайнер. Все це добре, але у вас не вистачає клієнтів і є плутанина в роботі. Цей набір зніме з вас величезний тягар проблем і збільшить швидкість розвитку.

Чому 87% моїх учнів одержують феноменальні результати?

Мої матеріали чітко структуровані та допомагають розібратися навіть тотальним новачкам.

З моменту вивчення ваш мозок починає працювати інакше. Це дозволяє зануритися у світ фрілансу та покращити свої навички.

Листуйте лише малу частину відгуків. Ви проходите шлях, який вже відточено на інших.

З будь-якої точки земної кулі без обмежень у часі.

Детальна програма навчання

Реалії військового фрілансу

Після 24 лютого світ фрілансу змінився. Понад 90% людей залишилися без замовників і досі не можуть знайти їх. На це є безліч причин, знаючи які вони швидко перебудувалися б. У цьому модулі ми розберемо конкретні деталі як зараз і у майбутньому завжди ви будете мати замовлення.

Результат проходження модуля 1

Ви більше не витрачаєте час на вебінари, що продають, і незрозумілих спікерів. Ви розумієте реальну обстановку та використовуєте її для отримання перших замовлень.

Розбір онлайн професій із цифрами

Почати фріланс легко, а от заробляти на ньому – ні. Тому що нині далеко не всі професії цінуються. Далеко не всім легко навчитися. А це треба робити! Жити на щось треба!

Результат проходження модуля 2

Я дам покроковий алгоритм, де зараз у фрілансі є гроші. З конкретним розбором та розкрию карти, де і скільки заробляють. Ви визначитеся і завдяки цьому перші кроки у фрілансі одразу стануть прибутковими.

Психологічний аналіз фрілансу

Здається, що це проста робота. То чому ви досі не фрілансер? Відповідь – банальна. Тому що там надто багато підводного каміння. У тому числі психологічно складно ось так туди піти. Разом із психологом розберемо всі деталі і ви зможете легко зробити свої перші кроки на шляху до заробітку.

Результат проходження модуля 3

Після цього модуля, якщо і залишаться будь-які страхи - ви їх зможете побороти, переглянувши відео та скориставшись допомогою інших.

Конкретні способи пошуку клієнтів

Я дам вам НЕ один спосіб знаходження клієнтів, які працюють тут і зараз. І також поясню, як отримати ще десятки. А це означає, що робота у вас завжди буде. У тому числі за межами України.

Результат проходження модуля 4

Ви більше не чутимете слово "ні" на свою адресу. Отримання замовлень та грошей від клієнтів для вас стане звичайною справою, яка приносить багато грошей!

Коли я 8 років тому потрапив у таргет і став там круто розвиватися – я думав це вдача. Потім я провів перший курс на 10 осіб, і 9 досі (п'ять років минуло) працюють Таргетологами. Я подумав – знову пощастило.

Після мої програми пройшли сотні людей і 87% з них працює і заробляє на фрілансі.

Мені знадобилося багато років, щоб зрозуміти, що успіху тут немає. Це чітка структура, що доводить людей до результату.

Я зробив крутими таргетологами: безробітних, студентів, пенсіонерів, матусь, будівельників, адміністраторів, власників пекарні.

Спробуйте набір [Фріланс Entry], щоб почати заробляти у фрілансі, навіть якщо цього ніколи не робили.

Володимир Черкасов, засновник агентства Wowtarget, ваш провідник до результату

ЦІНА

Що ви отримуєте

80$ / 3000 грн до війны

Якщо у вас є 69 грн Ви можете оплатити благодійний внесок, що піде на створення нових навчань для допомоги українцям або приступити до курсу без внеску. Тут вибір залежить від вас ❤️

P.S. курс прийде в телеграм боті

Чому навіть внесок такий малий за курс з вічним доступом?

Я вважаю, що спочатку ви повинні познайомитися зі мною та актуальним фрілансом. Я розумію, що з фінансами зараз погана справа практично у всіх. Але 69 грн не така сума, щоб не знайти задля допомоги іншим.

з 2016 року є сертифікованим Таргетологом від Facebook

Відгуки

Покрокові розбори як люди дійшли результату на фрілансі з повного нуля

Сайт закінчився. А ваше життя багатого Фрілансера лише починається!